1395/6/7 يكشنبه
بررسی وضعیت پسماندهای صنعتی، شهری، بیمارستانی و کشاروزی در گرمسار
به گزارش اداره روابط عمومی حفاظت محیط زیست استان سمنان: در جلسه کارگروه مدیریت پسماند شهرستان گرمسار راهکارهای مدیریت زیست محیطی پسماندهای بخش مرکزی گرمسار و ایوانکی تبیین شد.


1395/6/7 يكشنبه
رئیس پارک ملی توران خبر داد:دستگیری شکارچی متخلف در دزیان بیارجمند
رئیس پارک ملی توران از دستگیری شکارچی متخلف زیستکره توران در روستای دزیان بخش بیارجمند با همکاری نیروی انتظامی خبر داد و گفت: از فرد متخلف لاشه یک راس کل و یک راس بز کشف و ضبط شد.


1395/6/4 پنجشنبه
کسب برتری اداره کل حفاظت محیط زیست استان سمنان دربهینه سازی مصرف انرژی
به گزارش اداره روابط عمومی حفاظت محیط زیست استان سمنان: براساس سیاست های اقتصاد مقاومتی و تشویق و الزام صرفه جویی مصرف انرژی در دستگاه های دولتی از مدیرانی که موفقیت چشمگیری در سال 94در این زمینه داشته اند از سوی استاندارسمنان تقدیر بعمل آمد.


1395/6/3 چهارشنبه
حضور فعال اداره کل حفاظت محیط زیست استان سمنان در نمایشگاه دولت تدبیر و امید
به گزارش اداره روابط عمومی حفاظت محیط زیست استان سمنان، همزمان با برگزاری نمایشگاه دست آورد های دولت تدبیر و امید در استان سمنان در روزهای 2 تا 8 شهریورماه، غرفه اداره کل حفاظت محیط زیست استان سمنان در معرض بازدید عموم شهروندان و علاقه مندان به طبیعت و محیط زیست خواهد بود.


1395/6/3 چهارشنبه
دوربین چشمی پدر، تنها خواسته فرزند شهید محیط بان غلامرضا جعفری
به گزارش اداره روابط عمومی حفاظت محیط زیست استان سمنان، در اولین روز از هفته دولت، فرماندار شهرستان مهدیشهر و جمعی دیگر از مسئولان شهرستان مهدیشهر به همراه هادیان مشاور مدیر کل حفاظت محیط زیست استان، زارع رئیس حفاظت محیط زیست شهرستان و تعدادی از پرسنل حفاظت محیط زیست، با دیدار از خانواده شهید محیط بان غلامرضا جعفری، یاد و خاطره محیط بانان شهید را که در راه حفاظت از طبیعت ایران زمین به شهادت رسیده اند گرامی داشتند.


بيشتر

                                                           مزایده فروش خودرو

بيشتر