1395/10/18 شنبه
دستگیری عاملین شکار غیرمجاز قوچ و میش وحشی در گرمسار
به گزارش اداره روابط عمومی حفاظت محیط زیست استان سمنان : عاملین شکار غیرمجاز قوچ و میش وحشی توسط نیروهای یگان حفاظت محیط زیست شهرستان گرمسار دستگیر شدند0


1395/10/18 شنبه
سرپرست حفاظت محیط زیست شاهرود:یک شکارچی غیرمجاز در شاهرود دستگیر شد
به گزارش اداره روابط عمومی حفاظت محیط زیست استان سمنان، سرپرست حفاظت محیط زیست شاهرود از دستگیری یک شکارچی غیر مجاز و متواری شدن سه نفر دیگر در منطقه حفاظت شده خوش ییلاق واقع در شمال این شهرستان خبر داد.


1395/10/4 شنبه
سرپرست اداره محیط زیست شاهرود:۳ سلاح شکاری در شاهرود کشف شد/ کشف لاشه ۲ راس خرگوش
به گزارش اداره روابط عمومی حفاظت محیط زیست استان سمنان: سرپرست اداره حفاظت محیط زیست شاهرود از کشف سه سلاح در این شهرستان خبر داد و گفت: یک سلاح فشنگ زنی و دو سلاح ساچمه زنی و لاشه دو راس خرگوش از سه فرد خاطی کشف شد.


1395/10/2 پنجشنبه
۲ قلاده پلنگ در منطقه حفاظت شده پرور مهدیشهر مشاهده شد
به گزارش اداره روابط عمومی حفاظت محیط زیست استان سمنان: مدیرکل حفاظت از محیط زیست استان سمنان از مشاهده یک قلاده پلنگ و یک قلاده توله در منطقه حفاظت شده پرور مهدیشهر خبر داد و گفت: این دو حیوان کمیاب در قاب تصویر محیط بانان نشسته اند.


1395/9/29 دوشنبه
عامل شکار غیرمجاز یک قوچ وحشی در منطقه شکار ممنوع خنار شهرستان آرادان دستگیر شد.
به گزارش اداره روابط عمومی حفاظت محیط زیست استان سمنان رئیس حفاظت محیط زیست شهرستان آرادان گفت : یگان حفاظت محیط زیست شهرستان آرادان بعد از دریافت اخبار مردمی مبنی بر حضور یک فرد متخلف در منطقه شکار ممنوع وی را دستگیر و به مراجع قضایی معرفی نمودند.


بيشتر

                                                           مزایده فروش خودرو

بيشتر