.
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
اخبار و عملکرد شهرستان
 • کد خبر: 8708011
 • دیدار پرسنل یگان حفاظت محیط زیست شهرستان گرمسار با فرماندار
  حبیب دارپرنیان ، رئیس اداره حفاظت محیط زیست  شهرستان  گرمسار، گفت: در راستای انعکاس اقدامات سازنده محیط زیست به متولیان شهرستان ، طی جلسه ای ، کارشناسان و پرسنل یگان حفاظت این اداره با فرماندار این شهرستان دیدار و گفتگو نمودند.
 • 1398/1/28 چهارشنبه2019-04-17T08:07:02+04:30.
 •  

  پرنیان ادامه داد: در این دیدار صمیمی ضمن سپاسگزاری از حمایت های بی دریغ فرماندار از محیط زیست شهرستان ، خلاصه ای از عملکرد این واحد درسال 1397 در حوزه های محیط زیست انسانی « تعداد مجوزهای زیست محیطی صادره جهت واحدهای تولیدی صنعتی ، میزان پایش های روزانه و شبانه ، تعداد اخطاریه های صادر شده ، گزارش ارتقاء وضعیت زیست محیطی برخی صنایع آلاینده شاخص در منطقه ، همراهی و تعامل بیش از پیش محیط زیست با بخش صنعت ، تولید و خدمات در جهت رونق اقتصادی و ایجاد اشتغال پایدار در شهرستان و ... محیط زیست طبیعی ( گشت و کنترل و اجرای مقررات شکار و صید در زیستگاه های حیات وحش ، پایش منابع آبی ، اجرای گشت های مشترک با پلیس و دامپزشکی در مناطق و ... ) و حوزه آموزش ( برگزاری مناسبت های زیست محیطی از جمله گرامیداشت روز کودک و محیط زیست ، روز زمین پاک ، روز هوای پاک ، حضور کارشناسان در مدارس و برگزاری کلاس های اموزشی ، اجرای طرح یک ساعت با محیط بان در مدارس و ... ) به فرماندار ارائه شد.

  در ادامه دکتر طاهری فرماندار شهرستان گرمسار، ضمن بیان اهمیت حفظ محیط زیست بعنوان امانت نسل آینده و ضرورت همکاری و مشارکت کلیه اقشار جامعه و دستگاه های اجرایی و نظارتی در ایجاد محیط زیستی سالم از تلاش های شبانه روزی مجموعه محیط زیست شهرستان تشکر و قدردانی نمودند.


  نسخه قابل چاپ
  بيشتر