.
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
اخبار شهرستان
 • کد خبر: e7b2d0d
 • تیراندازی شکارچیان متخلف به سمت محیط بانان شهرستان مهدیشهر
  عباس زارع رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان مهدیشهر از دستگیری عاملین شکار غیر مجاز یک راس قوچ وحشی در این شهرستان خبر داد. 
 • 1397/10/10 دوشنبه2018-12-31T10:14:02+03:30.
 • به گزارش اداره روابط عمومی حفاظت محیط زیست استان سمنان، زارع در این رابطه گفت: مامورین اجرایی منطقه حفاظت شده پرور در حین گشت و کنترل منطقه، صدای شلیک 2 گلوله را در ارتفاعات می شنوند و پس از جستجو با دوربین دوچشمی، دو نفر را که در حال بالا رفتن از دامنه کوه بودند، مشاهده می نمایند و مراتب را با بیسیم به دیگر مامورین اطلاع رسانی میکنند.

  در ادامه مسیر مجدداً صدای شلیک دو گلوله دیگر به گوش مامورین می رسد که وقتی به دامنه کوه می رسند آن دو نفر را در حال حمل کوله پشتی خاکی رنگ و اسلحه مشاهده می کنند.

  زارع ادامه داد: در این لحضه متخلفین متوجه حضور تعدادی از مامورین در منطقه شده اما متوجه گروه دیگری از مامورین که از پشت سر در تعقیب آنها بوده نمی شوند لذا مامورین بلافاصله به متخلفین فرمان ایست داده که آنان کوله پشتی حاوی لاشه شکار را در کنار درخت اورس مخفی کرده و ناگهان یک نفر ار آنها فرار کرده و نفر دوم سلاح را به سمت مامورین اجرایی محیط زیست گرفته و شروع به تهدید و تیراندازی به محیط بانان می نماید. محیط بانان به منظور حفظ جان خویش، خود را به سمت سنگ بزرگی پرت می نماید که یکی از مامورین از ناحیه پای چپ نیز دچار مصدومیت می گردد.

  در همین حین با اضافه شدن مامورین انتظامی فرد پنهان شده مجبور به تسلیم شدن می گردد. و در ادامه ، نفر دوم نیز که از محل متواری شده بود توسط مامورین شناسایی و دستگیرشده و متخلفین به همراه لاشه قوچ شکار شده و سایر ادوات شکار و صید تحویل مراجع قضایی می گردند.


   
  امتیاز دهی
   
   

  بيشتر
  نسخه قابل چاپ