.
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
اخبار شهرستان
 • کد خبر: 26ce641
 • دستگیری شکارچی غیرمجاز در شهرستان آرادان
  جواد شاه حسینی، رییس اداره حفاظت محیط زیست آرادان از دستگیری فردی که با پروانه شکار کبک و تیهو ، اقدام به شکار غیر مجاز کل وحشی در مناطق آزاد شهرستان آرادان نموده بود خبر داد.
 • 1397/10/8 شنبه2018-12-29T09:02:50+03:30.
 • به گزارش اداره روابط عمومی حفاظت محیط زیست استان سمنان، شاه حسینی در این خصوص گفت: با توجه به شروع فصل شکار پرندگان وحشی در روز های پنجشنبه و جمعه  شاهد حضور تعداد کثیری از شکارچیان مجاز پرندگان وحشی در مناطق آزاد میباشیم و به جهت جلوگیری از شکار غیر مجاز حیوانات وحشی بزرگ جثه نظیر آهو ، قوچ و میش و کل و بز  توسط افراد فرصت طلب، گشت و کنترل مناطق زیستگاهی حیات وحش توسط مامورین محیط زیست و عوامل پلیس اطلاعات در این ایام افزایش یافته است.

  شاه حسینی افزود: مامورین یگان حفاظت محیط زیست آرادان  در حین گشت و کنترل مناطق آزاد، تعدادی کل وحشی را که در کنار چشمه ای در حال آب خوردن بودند مشاهده و جهت برقراری آرامش در حیات وحش اقدام به خروج از محل مینمایند که در آن حین متوجه صدای شلیک تیر از آن حوالی میشوند. لذا مامورین سریعا وارد عمل شده و فردی را که اقدام به شکار غیر مجازکل وحشی نمود را دستگیر کردند .  

  در بازرسی از متهم  یک قبضه سلاح ساچمه زنی دولول ، دوربین چشمی ، چاقو ، تعدادی فشنگ مربوطه به همراه لاشه کل وحش کشف و در این راستا، متهم پس از تشکیل پرونده به مراجع قضائی تحویل داده شد.


   
  امتیاز دهی
   
   

  بيشتر
  نسخه قابل چاپ