.
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
اخبار شهرستان
 • کد خبر: 26ce641
 • دستگیری شکارچی غیرمجاز در شهرستان آرادان
  جواد شاه حسینی، رییس اداره حفاظت محیط زیست آرادان از دستگیری فردی که با پروانه شکار کبک و تیهو ، اقدام به شکار غیر مجاز کل وحشی در مناطق آزاد شهرستان آرادان نموده بود خبر داد.
 • 1397/10/8 شنبه2018-12-29T09:02:50+03:30.
 • به گزارش اداره روابط عمومی حفاظت محیط زیست استان سمنان، شاه حسینی در این خصوص گفت: با توجه به شروع فصل شکار پرندگان وحشی در روز های پنجشنبه و جمعه  شاهد حضور تعداد کثیری از شکارچیان مجاز پرندگان وحشی در مناطق آزاد میباشیم و به جهت جلوگیری از شکار غیر مجاز حیوانات وحشی بزرگ جثه نظیر آهو ، قوچ و میش و کل و بز  توسط افراد فرصت طلب، گشت و کنترل مناطق زیستگاهی حیات وحش توسط مامورین محیط زیست و عوامل پلیس اطلاعات در این ایام افزایش یافته است.

  شاه حسینی افزود: مامورین یگان حفاظت محیط زیست آرادان  در حین گشت و کنترل مناطق آزاد، تعدادی کل وحشی را که در کنار چشمه ای در حال آب خوردن بودند مشاهده و جهت برقراری آرامش در حیات وحش اقدام به خروج از محل مینمایند که در آن حین متوجه صدای شلیک تیر از آن حوالی میشوند. لذا مامورین سریعا وارد عمل شده و فردی را که اقدام به شکار غیر مجازکل وحشی نمود را دستگیر کردند .  

  در بازرسی از متهم  یک قبضه سلاح ساچمه زنی دولول ، دوربین چشمی ، چاقو ، تعدادی فشنگ مربوطه به همراه لاشه کل وحش کشف و در این راستا، متهم پس از تشکیل پرونده به مراجع قضائی تحویل داده شد.


   
  امتیاز دهی
   
   

  نظر شما
  نام
  پست الكترونيک
  وب سایت
  متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
  نظر
  بيشتر
  نسخه قابل چاپ