.
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
اخبار شهرستان
 • کد خبر: 048f204
 • الزام واحد صنعتی آلاینده محیط زیست، به پاکسازی عرصه ی طبیعی در گرمسار
  حبیب دارپرنیان رئیس اداره حفاظت محیط زیست گرمسار از الزام یک واحد صنعتی آلاینده، به جمع آوری ضایعات و پسماندهای تولیدی تخلیه شده در عرصه های طبیعی خبر داد.
 • 1397/7/4 چهارشنبه2018-09-26T11:00:25+03:30.
 • به گزارش اداره روابط عمومی حفاظت محیط زیست استان سمنان، دارپرنیان در رابطه با این خبر گفت: کارشناسان حفاظت محیط زیست شهرستان گرمسار در حین گشت و کنترل مشاهده نمودند یک واحد تولیدکننده نمک صنعتی برخلاف ضوابط و مقررات زیست محیطی، نسبت به تخلیه حجم زیادی از پسماند و ضایعات تولیدی شرکت، در عرصه های طبیعی بخش غربی ناحیه صنعتی فجر اقدام نموده است. در ادامه با توجه به نامعتبر بودن برچسب های درج شده در روی کیسه های نمک ما بین ضایعات و نامشخص بودن واحد متخلف، نسبت به بازرسی از کلیه واحدهای تولید نمک صنعتی موجود در شهرک مذکور اقدام که با پیگیری بعمل آمده سرانجام واحد متخلف شناسایی و به جمع آوری ضایعات و پاکسازی منطقه از پسماندها ملزم و مجاب گردید.

  دارپرنیان با اشاره به اینکه در راستای مدیریت پسماند، واحدهای تولید نمک صنعتی میبایست ضایعات حاصل از فرایند تولید را به معادن نمک محل برداشت انتقال دهند ،افزود: باستناد ماده 7 قانون مدیریت پسماند ،مدیریت اجرایی پسماندهای صنعتی بر عهده صنایع و واحدهای تولیدکننده بوده که در این راستا و به منظور حفظ محیط زیست  و چشم اندازهای طبیعی شهرستان طبق ضوابط با واحدهای متخلف برخورد خواهد شد.

  عكس هاي مرتبط :

   
  امتیاز دهی
   
   

  بيشتر
  نسخه قابل چاپ