.
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
اخبار و عملکرد شهرستان
 • کد خبر: 5059cb9
 • کارگاه آموزشی آشنایی با محیط زیست برای مدیران و مربیان  مهد کودک وپیش دبستانی های شهرستان آرادان برگزار شد.
  رئیس اداره محیط زیست شهرستان آرادان گفت: کارگاه آموزشی آشنایی با مبانی و مسائل محیط زیست ویژه مدیران و مربیان مهدک کودک ها و پیش دبستانی های این شهرستان با شعار اقدام و عمل در محل سالن جلسات اداره آموزش و پرورش برگزار شد.
 • 1398/10/30 دوشنبه2020-01-20T10:35:17+03:30.
 • جواد شاه حسینی افزود: سياستگذاري ها و برنامه ريزي هاي مختلف جوامع انساني براي رسيدن به توسعه پايدار، زماني جامه عمل و توفيق مي پوشد كه ساختارهاي فرهنگي و آموزشي لازم پايه ريزي شده باشد و تنها در اين حالت است كه مي توان انتظار داشت منابع و هزينه هاي انساني و مادي، منجر به تحقق اهداف و نتايج مورد انتظار سياستگذاران و برنامه ريزان شود.
  شاه حسینی تصریح کرد :يكي از مهمترين مولفه ها در اين ساختارهاي فرهنگي، آموزش سواد محيط زيستي است كه با ايجاد تغييرات اساسي در رفتار و عملكرد دانش آموزان در ارتباط با محيط زيست، زمينه ايجاد و شكل گيري يك جامعه انساني سالم، پيشرفته و كارآمد را فراهم  می سازد.

  وی با بیان اینکه برگزاری دوره‌های آموزشی در میان فرهنگیان و دانش‌آموزان یکی از مهمترین راهکارها برای گسترش فرهنگ زیست محیطی در جامعه است، گفت: معلمان و دانش‌آموزان از گروه‌های تاثیرگذار در جامعه بوده و آموزش، آگاهی‌بخشی و اطلاع‌رسانی در حوزه محیط زیست برای این دو قشر بسیار با اهمیت است. آموزشي كه دانش آموزان را شهرونداني مسئول و متعهد در حفظ محيط زيست و گنجاندن اين تعهد در تمامي اقدامات فردي و اجتماعي خود مي كند.

  عكس هاي مرتبط :

  بيشتر
  نسخه قابل چاپ