.
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
 • کد خبر: dd5844c
 • مراسم تودیع و معارفه ذیحساب اداره کل حفاظت محیط زیست استان سمنان برگزار شد
  طی حکمی رسمی احسانی به عنوان ذیحساب جدید اداره کل حفاظت محیط زیست استان سمنان منصوب و از زحمات قاسمیان، ذیحساب قبلی این اداره کل، تقدیر و تشکر شد.
 • 1397/12/7 سه‌شنبه2019-02-26T23:24:57+03:30.
 • به گزارش اداره روابط عمومی حفاظت محیط زیست استان سمنان، این جلسه با حضور نبی اله فولادی معاون هزینه و رئیس خزانه اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان سمنان و حراست آن اداره و عباسعلی دامنگیر مدیر کل حفاظت محیط زیست استان سمنان و حسینی نژاد معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی و حراست و روسای ادارات امور مالی و برنامه ریزی و منابع محیط زیست استان در دفتر دامنگیر برگزار گردید.

  دامنگیر مدیرکل حفاظت محیط زیست استان سمنان ضمن بيان اهميت وظايف ذيحسابان و نحوه تعامل و نظارت قانوني آنان از خدمات ایمان قاسمیان ذیحساب سابق تقدير نمود و خاطر نشان ساخت: برگزاری این جلسه با توجه به مصادف شدن با ولادت باسعادت حضرت فاطمه زهرا (س) را به فال نیک گرفته و وظیفه خود میدانم از زحمات اقای قاسمیان تقدیر و تشکر نمایم.

  دامنگیر افزود: آقای قاسمیان در مدت همکاری با اداره کل با صبر و متانت و با تعامل خوب و سازنده با مسئولین امور مالی درصدد حل مشکلات بوده و در جهت رسیدن به اهداف اداره کل تلاش می کردند.   

  در ادامه اين مراسم فولادی معاون هزینه و رئیس خزانه اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان سمنان از شغل ذیحسابی به عنوان یکی از شغلهای حساس یاد کرد و افزود : ذیحسابان در راس کنترل قانون هستند و باید همه کارهایشان در چهارچوب قانون باشد .

  فولادی افزود : سياست جديد وزارت دارايي ارائه مشاوره مالي در عين نظارت دقيق است و قصد ذيحسابان مانع تراشي نيست بلكه هدف ايشان رفع موانع با ارائه راهنمايي هاي دقيق قانونی مي باشد.

  معاون اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان سمنان در ادامه با آرزوی موفقیت برای احسانی به عنوان ذیحساب جدید، عنوان کرد: امیدواریم که ذیحساب جدید در راستای اهداف و عملکرد این اداره کل گام بردارد و از همه همکاران انتظار داریم که با ایشان همکاری لازم داشته باشند.   


   
  امتیاز دهی
   
   

  نظر شما
  نام
  پست الكترونيک
  وب سایت
  متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
  نظر
  بيشتر
  نسخه قابل چاپ