.
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
 • کد خبر: dd5844c
 • مراسم تودیع و معارفه ذیحساب اداره کل حفاظت محیط زیست استان سمنان برگزار شد
  طی حکمی رسمی احسانی به عنوان ذیحساب جدید اداره کل حفاظت محیط زیست استان سمنان منصوب و از زحمات قاسمیان، ذیحساب قبلی این اداره کل، تقدیر و تشکر شد.
 • 1397/12/7 سه‌شنبه2019-02-26T23:24:57+03:30.
 • به گزارش اداره روابط عمومی حفاظت محیط زیست استان سمنان، این جلسه با حضور نبی اله فولادی معاون هزینه و رئیس خزانه اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان سمنان و حراست آن اداره و عباسعلی دامنگیر مدیر کل حفاظت محیط زیست استان سمنان و حسینی نژاد معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی و حراست و روسای ادارات امور مالی و برنامه ریزی و منابع محیط زیست استان در دفتر دامنگیر برگزار گردید.

  دامنگیر مدیرکل حفاظت محیط زیست استان سمنان ضمن بيان اهميت وظايف ذيحسابان و نحوه تعامل و نظارت قانوني آنان از خدمات ایمان قاسمیان ذیحساب سابق تقدير نمود و خاطر نشان ساخت: برگزاری این جلسه با توجه به مصادف شدن با ولادت باسعادت حضرت فاطمه زهرا (س) را به فال نیک گرفته و وظیفه خود میدانم از زحمات اقای قاسمیان تقدیر و تشکر نمایم.

  دامنگیر افزود: آقای قاسمیان در مدت همکاری با اداره کل با صبر و متانت و با تعامل خوب و سازنده با مسئولین امور مالی درصدد حل مشکلات بوده و در جهت رسیدن به اهداف اداره کل تلاش می کردند.   

  در ادامه اين مراسم فولادی معاون هزینه و رئیس خزانه اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان سمنان از شغل ذیحسابی به عنوان یکی از شغلهای حساس یاد کرد و افزود : ذیحسابان در راس کنترل قانون هستند و باید همه کارهایشان در چهارچوب قانون باشد .

  فولادی افزود : سياست جديد وزارت دارايي ارائه مشاوره مالي در عين نظارت دقيق است و قصد ذيحسابان مانع تراشي نيست بلكه هدف ايشان رفع موانع با ارائه راهنمايي هاي دقيق قانونی مي باشد.

  معاون اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان سمنان در ادامه با آرزوی موفقیت برای احسانی به عنوان ذیحساب جدید، عنوان کرد: امیدواریم که ذیحساب جدید در راستای اهداف و عملکرد این اداره کل گام بردارد و از همه همکاران انتظار داریم که با ایشان همکاری لازم داشته باشند.   


   
  امتیاز دهی
   
   

  بيشتر
  نسخه قابل چاپ