.
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
 • کد خبر: 741c110
 • حضور فرمانده یگان حفاظت محیط زیست کشور در استان سمنان
  ​​​​​​​به گزارش اداره روابط عمومی حفاظت محیط زیست استان سمنان، سرهنگ محبت خانی فرمانده یگان سازمان حفاظت محیط زیست کشور به این استان سفر و در جلسه ای با حضور مدیرکل، معاونت توسعه مدیریت و منابع، رئیس اداره برنامه ریزی و منابع و فرمانده یگان استان، به بررسی وضعیت مامورین اجرایی و یگان حفاظت این اداره کل پرداخته شد.
 • 1397/11/17 چهارشنبه2019-02-06T12:41:50+03:30.
 • این گزارش می افزاید: در ابتدا عباسعلی دامنگیر مدیر کل حفاظت محیط زیست استان سمنان، ضمن خوش آمدگویی، گزارشی از وضعیت نیروهای اجرایی و محیط بانان استان و همچنین پرداخت های صورت گرفته به این همکاران پرتلاش، ارائه و سپس در خصوص خرید تجهیزات و نحوه ارائه تنخواه سوخت و تعمیرات به مسئولین واحدها شرحی بیان نمودند.

  دامنگیر در ادامه افزود استان سمنان از اولین استان هایی است که موفق به پرداخت حق نوبت کاری و سختی کار به کلیه مامورین اجرایی گردیده است.

  وی همچنین گزارشی از تهیه و توزیع جیره غذایی برای محیط بانان ارائه نمود و افزود سعی شده است جهت تهیه ملزومات و مایحتاج خوراکی مامورین اجرایی و پاسگاه های محیط بانی طوری برنامه ریزی شود تا این همکارن زحمتکش نگرانی در این خصوص در شیفت های کاری نداشته باشند. 

  سرهنگ محبت خانی نیز در این جلسه ضمن تقدیر و تشکر از عملکرد مدیریت و مجموعه اداره کل حفاظت محیط زیست استان سمنان افزود : خدا را شکر استان سمنان جزء استان های پرتلاش و نمونه سازمان می باشد و همدلی و همکاری تمام بخش های ستادی اداره کل و مدیریت در جهت بهبود وضعیت معیشت پرسنل، ستودنی است.          

  در ادامه فرمانده یگان سازمان، از محیط بانان به عنوان سنبل محیط زیست نام برده و اعتبار و آبروی محیط زیست را در گرو عملکرد محیط بانان دانسته و افزود: باید سعی شود وضعیت معیشت و حقوقی محیط بانان را تقویت کنیم تا میل و علاقه به خدمت در خارج از ستاد در افراد قوت گرفته و مشتاق به کار در مناطق گردند.

  وی در پایان افزود: سعی شود در ماموریت های محیط زیست انسانی و بازدید از صنایع و به خصوص صنایع آلاینده و متخلف، محیط بانان به عنوان ضابط قضایی حضور داشته باشند.

  گفتنی است سرهنگ محبت خانی فرمانده یگان حفاظت محیط زیست کشور قبل از ورود به شهر سمنان به همراه سردار اشرفی فرمانده پلیس پیشگیری ناجا از یگان حفاظت محیط زیست شهرستان گرمسار و منطقه غار نمکی این شهرستان بازدید نمودند.

  عكس هاي مرتبط :

   
  امتیاز دهی
   
   

  بيشتر
  نسخه قابل چاپ