.
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
 • کد خبر: 5496002
 • کسب رتبه برتر اداره کل حفاظت حفاظت محیط زیست استان سمنان در جشنواره شهیدرجایی
  ​​​​​​​اداره کل حفاظت محیط زیست استان سمنان در جشنواره شهید رجایی سال۹۶ در بین ادارات کل استانی سازمان حفاظت محیط زیست،رتبه برتر را کسب نمود.
 • 1397/11/2 سه‌شنبه2019-01-22T12:10:19+03:30.
 • به گزارش اداره روابط عمومی حفاظت محیط زیست استان سمنان، در آیین تقدیر از برترین های ستادجشنواره شهید رجایی که در سازمان حفاظت محیط زیست برگزار شد، بر اساس نتایج ارزیابی عملکرد سال1396 این اداره کل دربین ادارات کل استانی سازمان حفاظت محیط زیست، رتبه برتر را کسب نمود و از دکترعباسعلی دامنگیر مدیرکل حفاظت محیط زیست استان سمنان بعنوان مدیر برتر تقدیر شد.

  در متن این لوح که به امضای دکتر عیسی کلانتری معاون رئیس جمهور ورئیس سازمان حفاظت محیط زیست رسیده ؛ آمده است :

  جناب آقای دامنگیر

  مدیرکل محترم حفاظت محیط زیست استان سمنان

  اکنون که ازنتیجه بذرتلاش وکوشش خالصانه جنابعالی،باهمراهی وپایمردی ،همکاران محترمتان ،درجهت بهبود واعتلای محیط زیست کشور،توفیق چشمگیردرامروظیفه شناسی نائل وبه تبع این دقت اندیشی وتمایزکاری ، موجب شددربین ادارات کل استانی سازمان،ازجانب ستادجشنواره شهیدرجایی درسال 1396،به عنوان اداره کل برتر شناخته و معرفی شوید،بدینوسیله،این موفقیت رابه جنابعالی وتمامی کارکنان پرتلاش آن اداره کل ،تبریک وتهنیت عرض می نمایم.

  امید است، با استعانت از خداون باری تعالی و با استمرار خدمتگزاری در این سنگر، در سالم سازی و صیانت از محیط زیست کشور و در راستای خدمت به پایداری نظام مقدس جمهوری اسلامی و دولت تدبیر و امید موفق و موید باشید.
   لازم به ذکر است علی عسگری رئیسی، رئیس اداره مدیریت عملکرد استان سمنان نیز در این جشنواره، موفق به کسب رتبه کارشناس برتر در بین سایر استان های کشور، گردید.

  عكس هاي مرتبط :

   
  امتیاز دهی
   
   

  نظر شما
  نام
  پست الكترونيک
  وب سایت
  متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
  نظر
  بيشتر
  نسخه قابل چاپ