.
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
 • کد خبر: 067fed5
 • کارگاه آموزشی در سومین روز هفته هوای پاک استان سمنان
  همایش و کارگاه آموزشی توانمند سازی سازمانهای مردم نهاد استان سمنان در اداره کل حفاظت محیط زیست استان برگزار شد.
 • 1397/11/1 دوشنبه2019-01-21T11:38:23+03:30.
 • به گزارش اداره روابط عمومی حفاظت محیط زیست استان سمنان، همایش و کارگاه آموزشی توانمند سازی  سازمانهای مردم نهاد استان سمنان در سالن اجتماعات اداره کل حفاظت محیط زیست استان با حضور معاونت دفتر امور اجتماعی استانداری سمنان، اعضای سازمانهای مردم نهاد، تشکل های زیست محیطی و دوستداران طبیعت برگزار شد.

   یحیایی معاون دفتر امور اجتماعی استانداری سمنان به عنوان مدرس این کارگاه، با اشاره به نقش مهم تشکل های غیر دولتی در فرهنگ سازی و آموزش گفت: تشکل های غیر دولتی از جمله نهادهای مردمی هستند که می توانند ضمن تعامل با دستگاه های حاکمیتی و مردم و به خصوص آموزش دانش آموزان و نوجوانان، نقش مهمی در پیشبرد اهداف زیست محیطی داشته باشند.

   یحیایی؛ شاخص های مهم تشکل ها را غیر دولتی بودن ، غیر انتفاعی بودن و غیر سیاسی بودن آن ها برشمرد و افزود: تنها تشکل هایی توانسته اند به فعالیت خود ادامه دهند که دارای این سه شاخصه باشند. ایشان ضمن تاکید بر حمایت از تشکل ها و نهادهای مردمی گفت، تشکل ها باید از همه ظرفیت های اجتماعی و فرهنگی استفاده کنند و در تصمیم گیری ها مؤثر باشند. 

   مدرس این کارگاه مهم ترین وظیفه تشکل های مردم نهاد را ایجاد حلقه ارتباطی بین دولت وآحاد جامعه اعلام کرد و افزود زمانی فعالیت های این تشکل ها اثر بخش خواهد بود که بتوانند این نقش را به خوبی ایفاء نمایند.

  عكس هاي مرتبط :

   
  امتیاز دهی
   
   

  بيشتر
  نسخه قابل چاپ