.
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
 • کد خبر: b2ead10
 • قاچاقچی پوست پلنگ در شهرستان شاهرود دستگیر شد
  علی اکبر قربانلو رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان شاهروداز دستگیری قاچاقچی پوست پلنگ طی عمیلات ده روزه در این شهرستان خبرداد و گفت: این متخلف پوست یک قلاده پلنگ را به قصد فروش عرضه نموده بود.
 • 1399/5/6 دوشنبه2020-07-27T13:54:55+04:30.
 • به گزارش اداره روابط عمومی حفاظت محیط زیست استان سمنان ، علی اکبر قربانلو با بیان اینکه خبری از همیاران محیط زیست در خصوص فروش پوست پلنگ به اداره محیط زیست شهرستان شاهرود واصل گردید افزود : طی تحقیقات 10 روزه و هماهنگی با دستگاه های نظارتی و امنیتی مامورین یگان حفاظت این شهرستان موفق شدند در عملیاتی پیچیده فرد متخلف را دستگیر نمایند. 
  قربانلو در ادامه افزود:در مورد مکان انجام شکار این پلنگ تحقیقات ادامه دارد و هنوز مشخص نشده است که این پلنگ در چه زمان و مکانی شکار شده است.
  رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان شاهرود با اشاره به اینکه پرونده فرد متخلف تشکیل و نامبرده به مراجع قضایی معرفی شده است گفت: مبلغ خسارت قابل مطالبه محیط زیست از حیث ضرر و زیان وارده ناشی از شکار این گونه مبلغ ۱/۲۰۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال می باشد. که حسب ماده 12 قانون شکار و صید جزای نقدی و حبس از سه ماه تا 3 سال به تشخیص مقام قضائی در انتظار این فرد متخلف خواهد بود.
  وی همچنین از همکاری خوب شهروندان، نیروی انتظامی و دستگاه قضایی برای برخورد با متخلفان شکار و صید درآن شهرستان تقدیر و تشکر کرد.

  نسخه قابل چاپ
  بيشتر