.
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
 • کد خبر: 6ff6c71
 • دستگیری باند 5 نفره شکارچیان در منطقه شکار ممنوع خنار سمنان
  شکارچیان غیر مجاز که در اقدامی بی رحمانه به شكار ٤ راس قوچ و ميش نموده بودند در عملیات شبانه یگان حفاظت شهرستان سرخه دستگیر شدند
 • 1398/7/13 شنبه2019-10-05T10:23:37+03:30.
 • به گزارش اداره روابط عمومی حفاظت محیط زیست استان سمنان، امیر عبدوس مدیرکل حفاظت محیط زیست استان سمنان با ابراز انزجار از این موضوع افزود: متاسفانه شکارچیان غیر بومی از غرب کشور با راهنمايي و هدايت يك فرد بومي از روستاي امامزاده عبدالله در منطقه شكارممنوع خناردر اقدامی بی رحمانه و غیر انسانی دو راس قوچ و دو راس میش وحشی را  به صورت غیر مجاز شکار کردند.
  امیر عبدوس با بیان اینکه رویت تصاویر لاشه این شکارها دل هرانسان و دوستدار محیط زیست را به درد می آورد افزود: این قبیل انسان ها انسان ها قاتل حیات وحش و خیانت کاران به نسل آینده و فرزندان خود می باشند.
  مدیرکل حفاظت محیط زیست استان سمنان ضمن تشکراز محیط بانان شهرستان سرخه بیان داشت: محیط بانان استان به صورت 24 ساعته در تمامی مناطق استان در حال گشت زنی و انجام وظیفه بوده و با کمک مردم محلی و همیارن محیط زیست حافظ انفال الهی می باشند. 
  وی در پایان افزود از این متخلفین یک قبضه اسلحه گلوله زنی، یک قبضه اسلحه ساچمه زنی قاچاق و مقداری مهمات کشف و ضبط گردید و متخلفین نیز جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی تحویل داده شدند.
  عكس هاي مرتبط :

   
  امتیاز دهی
   
   

  بيشتر
  نسخه قابل چاپ