.
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
 • کد خبر: 2de8125
 • نشست ماهیانه مدیرکل حفاظت محیط زیست استان سمنان با سمن های زیست محیطی
  نماینده سمن های زیست محیطی استان سمنان انتخاب شد.
  جلسه انتخابات نماینده تشکل های مردمی زیست محیطی استان سمنان در محل اداره کل حفاظت محیط زیست این استان برگزار گردید.
 • 1398/6/13 چهارشنبه2019-09-04T13:19:50+04:30.
 • به گزارش اداره روابط عمومی حفاظت محیط زیست استان سمنان ، در این انتخابات که با حضور شرفیه معاون دفتر امور اجتماعی استانداری سمنان، خانم موسوی، نماینده شورای هماهنگی شبکه ملی سمن های زیست محیطی و منابع طبیعی  و روئسای تشکل های مردم نهاد زیست محیطی استان برگزار شد. با رای گیری اعضا از بین نمایندگان ثبت نامی در این دوره ، خانم فاطمه جندقی از تشکل زیست محیطی سبزگامان قومس به عنوان نماینده اصلی، امیرحسین ولیان از Ngo جمعیت دیده بان طبیعت شاهرود به عنوان جانشین و حسن ادهم از تشکل غیر دولتی جمعیت حامیان محیط زیست سرخه به عنوان بازرس برای یک دوره 1 ساله به منظور پیگیری در برگزاری شورای هماهنگی دبیر شبکه انتخاب شدند .  

  مدیرکل حفاظت محیط زیست استان سمنان نیز بعد از برگزاری انتخابات  در این جلسه شرکت و پس از مطلع شدن از نحوه انتخابات و نفر برگزیده و اعضای دبیر تشکل های زیست محیطی استان ، نشست ماهیانه خود را با سازمان هاي مردم نهاد استان سمنان برگزار کرد.

   امير عبدوس در این نشست گزارشی از اقدامات زيست محيطي  استان ارائه و همچنین به سوالات نمايندگان تشكلهاي محيط زيستي استان پاسخ دادند.

    در این جلسه موسوی ابراز امیدواری کرد که تشکل های محیط زیستی استان در فضایی آکنده از همدلی و هم زبانی مسئولین سازمان حفاظت محیط زیست رادر سیانت از مواهب الهی و تنوع زیستی استان بیش از پیش یاری نمایند.

  عكس هاي مرتبط :

  بيشتر
  نسخه قابل چاپ