اخبار و عملکرد شهرستان ها

کشف 2 قبضه سلاح غیرمجاز در آرادان

کشف 2 قبضه سلاح غیرمجاز در آرادان

رئیس اداره حفاظت محیط‌زیست شهرستان آرادان از کشف دو قبضه سلاح غیرمجاز در طرح مشترک محیط‌زیست و پلیس اطلاعات و امنیت آرادان خبر داد.
جواد شاه حسینی اظهار داشت: طرح گشت مشترک و خلع سلاح و مهمات غیرمجاز با مشارکت یگان حفاظت محیط‌زیست و پلیس اطلاعات و امنیت عمومی شهرستان آرادان به اجرا درآمد.
وی با اشاره به همکاری بیش از پیش محیط‌زیست و نیروی انتظامی آرادان در سال‌های اخیر گفت: در راستای اجرای تفاهم‌نامه همکاری مشترک و با هدف شناسایی و کشف دارندگان سلاح و مهمات غیرمجاز، گشت مشترک در زیستگاه‌های حیات‌وحش، بررسی مکان‌های مشکوک، ایست و بازرسی تلفیقی در ورودی و خروجی مناطق، دستگیری شکارچیان غیرمجاز و ... طرح خلع سلاح و مهمات غیرمجاز توسط اکیپی مشترک از دو ارگان حفاظت محیط‌زیست و پلیس اطلاعات و امنیت عمومی در آذر ماه سال جاری در بخش مرکزی آرادان و کهن آباد اجرایی شد.
رئیس اداره حفاظت محیط‌زیست شهرستان آرادان ضمن قدردانی از نیروی انتظامی آرادان تصریح کرد:  در عملیات مشترک محیط زیست و نیروی انتظامی دو قبضه سلاح  غیرمجاز از متخلفان کشف و ضبط شد و متهمان برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند.

 
بيشتر