اخبار اسلایدر
1397/12/20 دوشنبه
برگزاری اولین جلسه شورای اداری محیط زیست استان سمنان با حضور مدیرکل جدید
جلسه شورای اداری اداره کل حفاظت محیط زیست استان سمنان با حضور مدیریت ، کارکنان و روسای ادارات ستادی اداره کل، برگزار گردید.

به گزارش اداره روابط عمومی حفاظت محیط زیست استان سمنان، در اولین دقایق ورود مدیریت جدید اداره کل حفاظت محیط زیست استان سمنان ، این جلسه در محل اداره کل برگزار گردید.

امیر عبدوس در این جلسه ضمن اعلام خرسندی از حضور در این استان، ابراز امیدواری کرد با تلاش مضاعف و خستگی ناپذیر و همت و کمک کلیه پرسنل محیط زیست، تمام تلاش خود را برای بررسی توسعه پایدار استان به کار بسته و در این راستا تکریم ارباب رجوع و کاهش مدت زمان پاسخگویی به استعلامات در اولویت اقدام خواهد بود.

عبدوس اضافه کرد: پاسخگویی به درخواست های عادی مراجعین و استعلام های بدون قید فوریت ادارات دولتی باید حداکثر ظرف مدت 3 روز انجام پذیرد و سعی شود به هیچ وجه ارباب رجوع بعد از این مدت، بدون پاسخ از این اداره خارج نشود.

وی تصریح کرد لازم است کلیه کارشناسان با آموزش نرم افزارهای لازم نظیر GIS و استفاده از تصاویر ماهواره ای و سامانه سنجش از دور در اکثر موارد اقدام به بررسی موضوع نموده و بدون مراجعه فیزیکی، نسبت به پاسخگویی به ارباب رجوع اقدام نمایند.

در این جلسه روسای ادارات ستادی اداره کل به بیان نظرات و پیشنهادات خود پرداخته و تصمیمات لازم برای بهبود روند خدمات رسانی به همکاران و مراجعین اتخاذ گردید.

تمامی حقوق برای سازمان محيط زيست محفوظ می باشد .

www.doe.ir