.
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
اخبار و عملکرد شهرستان
 • کد خبر: d4a5cf1
 • ناکامی شکارچیان آهو، با پایش نیمه شب محیط بانان شهرستان آرادان
  جواد شاه حسینی رئیس محیط زیست شهرستان آرادان از دستگیری شکارچیان آهو با تمام ادوات شکار این گونه ارزشمند، به جرم تخلف شروع به شکار ، در این شهرستان خبر داد.
 • 1398/5/26 شنبه2019-08-17T08:47:27+04:30.
 • به گزارش اداره روابط عمومی حفاظت محیط زیست استان سمنان، شاه حسینی در این خصوص گفت: مامورین یگان حفاظت محیط زیست در حین گشت و کنترل شبانه عرصه های طبیعی این شهرستان در ساعت 30/3 بامداد به یک دستگاه موتور سیکلت با دو سرنشین مشکوک میشوند.

  در ادامه مامورین پس از زیر نظر گرفتن مسیر های تردد و تحرکات سرنشینان موتور سیکلت ، همزمان با توقف موتور سیکلت در نزدیکی محل چرای آهوان و با مشاهده جستجوی آهو توسط شکارچیان ، بجهت جلوگیری از بروز تخلف از کمین خود خارج و به سمت متخلفین حرکت مینماید که در آن حین، شکارچیان با مشاهده مامورین اقدام به فرار کرده که در نهایت با تلاش مامورین، دستگیر میشون.

  شاه حسینی اظهار داشت: در بازرسی از متهمین یک قبضه اسلحه گلوله زنی  دارای جواز حمل به همراه 15 عدد فشنگ مربوطه، دو عدد بی سیم دستی ، دو عدد چاقو ، یک عدد جی پی اس کشف و ضبط میگردد .

  متهمین پس از تشکیل پرونده جهت رسیدگی به جرم شروع به شکار  آهو  به استناد مواد قانونی ماده 12 و 15 قانون شکار و صید به مراجع قضائی معرفی گردیدند.


  بيشتر
  نسخه قابل چاپ