.
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
اخبار شهرستان
 • کد خبر: a0f8d91
 • به دام افتادن 4 شکارچی غیرمجاز در شهرستان مهدیشهر
  عباس زارع رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان مهدیشهر از دستگیری عاملین شکار غیر مجاز یک راس قوچ وحشی در این شهرستان خبر داد.
 • 1397/6/25 يكشنبه2018-09-16T13:48:23+04:30.
 •  به گزارش اداره روابط عمومی حفاظت محیط زیست استان سمنان، زارع در این رابطه گفت: محیط بانان منطقه حفاظت شده پرور در حین گشت و کنترل مناطق، متوجه صدای شلیک تیر در ارتفاعات روستای فولادمحله گردیده و اقدام به دوربین کشی و کنترل منطقه می نمایند. در ادامه نیروهای اجرایی این شهرستان متوجه حضور 4 نفر شکارچی در ارتفاعات که در حال پوست کردن لاشه یک راس قوچ وحشی بودند شده و به صورت نامحسوس اقدام به کنترل آن ها می نمایند.

  زارع ادامه داد: محیط بانان، با توجه به تعداد زیاد شکارچیان ، جهت دستگیری آنها در مسیر برگشت کمین زده و موفق می شوند 2 نفر از آنان را در هنگام مراجعت با موتور سیکلت دستگیر نموده و از 3 کوله پشتی که همراهشان بوده، لاشه یک راس گونه حمایت شده قوچ وحشی و تعدادی ادوات شکار و صید را کشف و ضبط نمایند.

  زارع اضافه کرد 2 نفر متخلف دیگر که با دیدن صحنه دستگیری دوستانشان متواری گردیدند، توسط مامورین اجرایی محیط زیست شناسایی گردیده و مراحل بازداشت آنان از سوی مراجع قضایی در حال پیگیری می باشد.


   
  امتیاز دهی
   
   

  بيشتر
  نسخه قابل چاپ