.
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
اخبار شهرستان
 • کد خبر: bf663ec
 • دستگیری شکارچیان سابقه دار در شهرستان سرخه
  محمد قندالی، رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان سرخه از دستگیری متخلف سابقه دار شکار و صید، در این شهرستان خبر داد.
 • 1397/6/14 چهارشنبه2018-09-05T09:32:35+04:30.
 • به گزارش اداره روابط عمومی حفاظت محیط زیست استان سمنان، قندالی در این رابطه گفت: طی گشت و کنترل مأمورین یگان حفاظت محیط زیست شهرستان سرخه در مناطق آزاد و ارتفاعات این شهرستان، محیط بانان، به رد دو دستگاه موتور سیکلت مشکوک شده و پس از رد زنی و دوربین کشی متوجه حضور سه نفر شکارچی در ارتفاعات شده که پس از هماهنگی لازم با یگان حفاظت استان، ۲ نفر از نیروهای یگان اداره کل نیز جهت همکاری و ادامه کار وارد عمل می گردند.

  قندالی ادامه داد: محیط بانان به علت تاریکی هوا در مسیر برگشت متخلفین کمین نموده و پس از مدتی متوجه برگشت دو دستگاه موتورسیکلت به همراه سه نفر سر نشین می گردند.

  قندالی اظهار داشت: موتورسیکلت اول به محض نزدیک شدن به مامورین توقف نموده و تسلیم می گردد. ولی ترک نشین موتورسیکلت دوم که یک اسلحه هم دردست داشت با مشاهده محیط بانان از موتور پیاده شده و اقدام به فرار می نماید. ولی در حین فرار، از کوه سقوط کرده و دچار شکستگی از ناحیه ران پا می گردد.

  در ادامه مامورین محیط زیست سریعا با نیروهای امدادی و انتظامی هماهنگی لازم را به عمل آورده و مصدوم به مراکز درمانی انتقال داده می شود.

  قندالی اضافه کرد: یکی از متخلفین دستگیر شده دارای سابقه محکومیت سه سال و نیم حبس تعلیقی در خصوص شکار غیر مجاز بوده است که پس از دستگیری جهت انجام مراحل قانونی تحویل مقامات قضایی می گردند.

  از متخلفین در هنگام دستگیری یک قبضه اسلحه غیر مجاز کالیبر ۳۰۸ دوربین دار به همراه مهمات و ادوات شکار کشف و ضبط می گردد.

  قندالی در پایان از همکاری فرماندهی و عوامل نیروی انتظامی و پلیس اطلاعات و امنیت و همچنین ریاست هلال احمر شهرستان سرخه که در این مأموریت همکاری کامل را داشتند تشکر و قدردانی نمود.


   
  امتیاز دهی
   
   

  بيشتر
  نسخه قابل چاپ