اخبار برگزیده
1
1397/1/14 سه‌شنبه مدیرکل حفاظت محیط زیست استان سمنان توزیع 20000 هزار کیسه زباله به مناسبت 13 فروردین روز طبیعت و در راستای طرح بی زباله مدیر کل حفاظت محیط زیست استان سمنان از توزیع 20000 هزار بسته فرهنگی ، آموزشی و کیسه زباله در راستای طرح بی زباله و با شعار از خودمان شروع کنیم و به مناسبت 13 فروردین و روز انس با طبیعت در میان شهروندان و مسافران نوروزی خبر داد.

به گزارش اداره روابط عمومی حفاظت محیط زیست استان سمنان عباسعلی دامنگیر گفت : به منظور حفظ محیط زیست و ارتقاء فرهنگ زیست محیطی با همکاری و هماهنگی ادارات کل حفاظت محیط زیست استان سمنان و منابع طبیعی و آبخیزداری استان به مناسبت 13 فروردین و روز انس با طبیعت 20 هزار کیسه زباله و بسته آموزشی میان شهروندان و مسافران نوروزی توزیع گردید.

عباسعلی دامنگیر خاطر نشان کرد هدف از این برنامه ارج نهادن به جایگاه طبیعت در زندگی انسان ها و همچنین انتقال زباله های تولید شده توسط شهروندان به محل جمع آوری زباله می باشد و از همه شهروندان تقاضا می کنم که هر گاه به طبیعت سفر می کنند یک کیسه زباله همراه خود داشته باشند تا زباله و پسماندها را در طبیعت رها نکنند.

وی با توجه به اینکه این اداره کل هرساله در راستای حفظ وصیانت از محیط زیست وطبیعت تمهیدات ویژه ای اعمال می کند خاطرنشان ساخت: محیط زیست متعلق به همه مردم است وحفظ ونگهداری از آن وظیفه تمامی آحاد جامعه است.

گفتنی است : گشت سیار ویژه روز 13 فروردین توسط نیروهای اجرایی یگان حفاظت محیط زیست همانند سال های گذشته جهت خدمت رسانی مطلوب به طبیعت دوستان و مسافران نوروزی و همچنین حفاظت از سرمایه های طبیعی استان در کنار مردم مشغول به گشت وکنترل وپایش لحظه ای بودند.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ