اخبار برگزیده
1

2

3

4

5

6

7

8

9
1396/6/20 دوشنبه ششمین جشنواره بین المللی فیلم سبز ایران در استان سمنان آغاز شد ششمین جشنواره بین المللی فیلم سبز ایران همزمان با سراسر کشور روز یکشنبه در سالن همایش اداره کل حفاطت محیط زیست استان سمنان آغاز شد.

به گزارش اداره روابط عمومی حفاظت محیط زیست استان سمنان   سید محمود هادیان مشاور مدیرکل حفاطت محیط زیست استان سمنان در حاشیه آغاز این جشنواره افزود: در این جشنواره 50 فیلم مستند با موضوع حیات وحش، محیط بانان، زباله، انیمیشن، تجربی، داستان های کوتاه از ساعت 10 الی 15 به نمایش گذاشته می شود.
هادیان یادآور شد : در این مدت با حضور 50 فیلم به ترتیب در بخشهای فیلم های داستانی و کوتاه 10 فیلم، 22 اثر در بخش مستند، و در بخش انیمشن 4 فیلم و در قسمتهای تجربی و  محیط بان هر کدام 4 فیلم را در نقاط مختلف استان از جمله  اداره کل حفاظت محیط زیست استان سمنان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، مساجد و دیگر نهادها و شرکت ها  روزانه برای علاقمندان به نمایش می گذارند.
وی اظهارداشت : هدف از برگزاری این جشنواره بین المللی ترویج فرهنگ حفاظت محیط زیست با ابزار و بیان هنری و نیز شناسایی آثار ارزشمند در توجه به حفاظت محیط زیست و توسعه آگاهی مردم است.
این جشنواره از18 تا جمعه 24 شهریور به مدت 7 روز از ساعت 10 الی 19 با 50 فیلم در سالن همایش اداره کل حفاظت محیط زیست استان سمنان و کانون فکری و پرورشی استان سمنان به نمایش گذاشته می شود.
وی گفت: اجرای زنده موسیقی توسط گروه آوای قومس نیز از دیگر برنامه های این مراسم بودو همچنیننمایشگاه عکس درمکان فوق و نیزمسابقه نقاشی برای کودکان از حاشیه های این برنامه بود و تا آخر هفته ادامه دارد
استان سمنان به لحاظ وسعت ششمین استان کشور است.
 
 
 

 

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ