اخبار برگزیده
2

1

3

1

2
1397/2/3 دوشنبه پاکسازی عرصه های طبیعی گرمسار از زباله در روز زمین پاک همزمان با فرا رسیدن روز زمین پاک نسبت به پاکسازی تاغزارهای منطقه سردره و پارک جنگلی گرمسار از زباله اقدام شد.

به گزارش اداره روابط عمومی حفاظت محیط زیست استان سمنان، حبیب دارپرنیان رئیس اداره حفاظت محیط زیست گرمسار در این خصوص گفت: به مناسبت گرامیداشت روز دوم اردیبهشت « روز زمین پاک» با مشارکت شهرداری، شورای شهر، فرمانداری ، محیط زیست ، منابع طبیعی، سپاه و برخی دستگاههای اجرایی شهرستان، تاغزارهایدشت ورودی گرمسار (منطقه سردره  ) از زباله های سبک از جمله انواع پلاستیک، کاغذ، ظروف یکبار مصرف و .... پاکسازی شد.
وی با اشاره به ضرورت مشارکت و همراهی مردم و مسئولین در حفظ محیط زیست و ایجاد محیطی پاک و سالم برای نسل حاضر و آینده افزود: استفاده بی رویه از ظروف بکیار مصرف و نیز بی توجهی و رهاسازی انواع زباله به ویژه پلاستیک در طبیعت قطعاً به یک معضل زیست محیطی در آینده نزدیک تبدیل خواهد شد.

دارپرنیان گفت: با هدف آگاه سازی کودکان و ترویج فرهنگ حفاظت از محیط زیست در اقدامی مشابه در این روز، زباله های رها شده در پارک جنگلی پرفسور کردوانی نیز با مشارکت پرسنل محیط زیست و دانش آموزان دبستان شاهد گرمسار جمع آوری گردید.  

 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
بيشتر
نسخه قابل چاپ